POLECANE KONCERTY

 
 
 
 

 
 
 
 

r

Zaduszki jazzowe | SFJAZZ Collective plays Miles Davis & Antônio Carlos Jobim

25 października, czwartek, godz. 20:00, NFM, Sala Główna

r

SFJAZZ Collective to jedna z najbardziej interesujących i uznanych grup na scenie jazzowej. Zespół tworzy ośmiu znakomitych wykonawców i kompozytorów. Każdego roku do repertuaru oktetu zostaje włączonych osiem nowych utworów i osiem nowych aranżacji kompozycji wybitnych artystów. Z zespołem współpracowali m.in. Herbie Hancock, Thelonious Monk, Wayne Shorter, Stevie Wonder oraz Chick Corea. W Narodowym Forum Muzyki SFJAZZ Collective wykona nowe aranżacje utworów jazzowego innowatora Milesa Davisa oraz mistrza bossa novy Antônia Carlosa Jobima, przez co odda hołd tym artystom z okazji zbliżających się Zaduszek.


więcej informacji>>

r

 
 
 
 

.

Nauczyciel Chopina

28 października, niedziela, godz. 18:00, NFM, Sala Główna

.

Tego wieczoru w NFM usłyszymy dzieła polskich kompozytorów: ojca polskiej opery Stanisława Moniuszki, Ignacego Feliksa Dobrzyńskiego oraz nauczyciela Chopina – Józefa Elsnera. Pod batutą maestra Jarosława Thiela wystąpią soliści, a także muzycy Wrocławskiej Orkiestry Barokowej oraz Chóru NFM. Podczas koncertu zabrzmi uwertura fantastyczna Bajka Stanisława Moniuszki – jej ogromny ładunek emocjonalny jest wspaniałym dowodem kunsztu i talentu kompozytora. W programie koncertu znalazł się także utwór Ignacego Feliksa Dobrzyńskiego II Symfonia c-moll op. 15 „Charakterystyczna” oparta na rytmice polskich tańców narodowych, takich jak mazurek czy krakowiak. W finale koncertu zabrzmi natomiast monumentalna Msza solenna C-dur op. 51 „Koronacyjna” Józefa Elsnera napisana specjalnie z okazji ceremonii koronacji Mikołaja I na króla Polski.

.

więcej informacji>>

 
 
 

Projekt realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości.

 
 
 
 
 

R

JAK KUPIĆ BILET?

FAQ

R

 
 
 


Wystarczy, że napiszesz do mnie e-mail lub zadzwonisz. Wszystkie niezbędne dane znajdziesz w stopce kontaktowej tej wiadomości.

*

Oferta obowiązuje w ramach dostępności miejsc i niestety nie będę mogła Ci pomóc, jeśli bilety w proponowanej kategorii zostaną wyprzedane.

*

Nie ma przewidzianej minimalnej ani maksymalnej wielkości zamówienia, więc możesz zaprosić swoich najbliższych i znajomych.

*

Od momentu otrzymania potwierdzenia rezerwacji będziesz mieć 3 dni robocze na dokonanie płatności. Rezerwacje niewykupione w terminie zostaną niestety anulowane.

*


 
 


Bilety możesz wykupić: (1) w Kasie NFM, od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00–18:00 (pamiętaj o przerwie w pracy kas między 15:00 a 15:30) oraz w soboty w godzinach 15:00–20:30; (2) za pomocą przelewu (tutaj znajdziesz dane do przelewu); (3) online, za pomocą PayU – poproś mnie o wygenerowanie linku do płatności.

*

Bilety opłacone przelewem wydrukujemy w Kasie NFM i tam też będziesz mógł je odebrać w dogodnym dla Ciebie terminie. Bilety opłacone online wyślemy bezpośrednio na Twój adres e-mailowy podany przy rezerwacji.

*

 
 

Z pozdrowieniami | Best regards

Karolina Kostwicka

Specjalista ds. sprzedaży | Sales specialist

tel: +48 782 780 783

karolina.kostwicka@nfm.wroclaw.pl

www.nfm.wroclaw.pl


 
 
 

Jeśli nie chcesz otrzymywać od nas wiadomości, kliknij tutaj