POLECANE KONCERTY

 
 
 

.

Dzieła najsłynniejszych polskich kompozytorów w doskonałym wykonaniu – tak będą wyglądały w Narodowym Forum Muzyki obchody jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Gościem specjalnym tych wyjątkowych koncertów będzie Yulianna Avdeevazwyciężczyni XVI Konkursu Chopinowskiego.

.

9.11 więcej informacji>>

11.11 więcej informacji>>

.

 

.

Orkiestra Filharmonii im. Leoša Janáčka w Ostrawie pod dyrekcją Rista Joosta odwiedza Narodowe Forum Muzyki, by zaprezentować wybrane dzieła najsłynniejszych twórców czeskich. W programie znalazły się m.in. utwory autorstwa Bedřicha Smetany i Antonína Dvořáka, którzy w swojej ojczyźnie zyskali miano twórców narodowych i należą dziś do najbardziej rozpoznawalnych kompozytorów czeskich.

.

więcej informacji>>

.

.

Tegoroczna, 15. edycja Jazztopad Festival to niezwykła okazja, aby usłyszeć jednego z najwybitniejszych improwizatorów na świecie, nazywanego współczesnym spadkobiercą muzycznego dorobku legend jazzowej pianistyki! Znany wrocławianom Brad Mehldau, od zawsze zafascynowany zarówno formalnymi aspektami muzyki, jak i improwizacją, w pierwszej części wieczoru wystąpi solo, a w drugiej wykona swoją premierową kompozycję na fortepian i orkiestrę symfoniczną wraz z NFM Filharmonią Wrocławską.

.

więcej informacji>>

.

 
 

R

JAK KUPIĆ BILET?

FAQ

R

 
 
 


Wystarczy, że napiszesz do mnie e-mail lub zadzwonisz. Wszystkie niezbędne dane znajdziesz w stopce kontaktowej tej wiadomości.

*

Oferta obowiązuje w ramach dostępności miejsc i niestety nie będę mogła Ci pomóc, jeśli bilety w proponowanej kategorii zostaną wyprzedane.

*

Nie ma przewidzianej minimalnej ani maksymalnej wielkości zamówienia, więc możesz zaprosić swoich najbliższych i znajomych.

*

Od momentu otrzymania potwierdzenia rezerwacji będziesz mieć 3 dni robocze na dokonanie płatności. Rezerwacje niewykupione w terminie zostaną niestety anulowane.

*


 
 


Bilety możesz wykupić: (1) w Kasie NFM, od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00–18:00 (pamiętaj o przerwie w pracy kas między 15:00 a 15:30) oraz w soboty w godzinach 15:00–20:30; (2) za pomocą przelewu (tutaj znajdziesz dane do przelewu); (3) online, za pomocą PayU – poproś mnie o wygenerowanie linku do płatności.

*

Bilety opłacone przelewem wydrukujemy w Kasie NFM i tam też będziesz mógł je odebrać w dogodnym dla Ciebie terminie. Bilety opłacone online wyślemy bezpośrednio na Twój adres e-mailowy podany przy rezerwacji.

*

 
 

Z pozdrowieniami | Best regards

Karolina Kostwicka

Specjalista ds. sprzedaży | Sales specialist

tel: +48 782 780 783

karolina.kostwicka@nfm.wroclaw.pl

www.nfm.wroclaw.pl


 
 
 

Jeśli nie chcesz otrzymywać od nas wiadomości, kliknij tutaj