Kampania Online

 

Dbasz o swój biznes – inwestujesz w długoterminowe działania marketingowe i budowanie marki firmy. Jednak mimo, że ciągle się uczysz i jesteś obecny w Internecie, to w dalszym ciągu napływ klientów nie jest wystarczający?

 

Potrzebujesz przyśpieszenia?

 

Myślałeś o reklamie w Internecie, być może nawet ustawiłeś już jakieś reklamy na Facebooku i obserwowałeś.. zazwyczaj brak efektów. Próbowałeś coś zmienić, coś przestawić, jednak dalej rezultat jest daleki od oczekiwanego.

 

Jak nie marnować pieniędzy na kampanię online?

 

Zasady opracowania kampanii są uniwersalne, niezależnie czy zamierzasz promować się

na Facebooku, w Google czy gdziekolwiek indziej. Zanim wydasz pieniądze na reklamę, przygotuj się do przeprowadzenia całej kampanii online. Zostaw swój adres e-mail, a przeprowadzę Cię przez 8 etapów tworzenia kampanii reklamowej w Internecie.

 

 

Imię

E-mail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych.

 

Co otrzymasz po zapisie?


- W ciągu dwóch tygodni otrzymasz 8 maili
- Przeczytanie maila zajmie nie więcej niż 2 minuty
- Dowiesz się jak przygotować kampanię krok po kroku od celu, po analizę rezultatów.

 

Dla kogo ten kurs?


Ta wiedza jest dla Ciebie jeśli dopiero planujesz promowanie swojego biznesu w Internecie lub pierwsze chaotyczne kroki nie przyniosły oczekiwanych rezulatatów.

 

 

Po przerobieniu wszystkich 8 kroków będziesz miał opracowaną kampanię, która przyniesie znacznie lepsze rezultaty, niż sporadyczne próby inwestowania w reklamę w ciemno.

 

 

 

 

 

Biznes na Tarasie