Obrazek


Newsletter PROCAM


 

 

 

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z aktualnymi zagrożeniami w Twoich uprawach.
Po prawidłowym zapisaniu się na newsletter podejdź do namiotu administracyjnego na Dniach Pola w Twoim regionie, podaj adres e-mail, który zostawiłeś w trakcie zapisu i odbierz swoją latarkę z magnesem!

 

 

 

Wypełnij formularz

 

imię i nazwisko (wymagane)

adres email (wymagane)

lokalizacja Dni Pola

kod pocztowy (wymagane)

powierzchnia gospodarstwa (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROCAM Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Nowy Świat 42/44 [PROCAM] (administrator danych osobowych) oraz podmiotom przetwarzającym na zlecenie administratora tj. dostawcom usług IT, moich danych osobowych w zakresie podanym w formularzu tj. imię i nazwisko, adres mailowy oraz danych dot. powierzchni gospodarstwa, w celu uzyskania dostępu do darmowych publikacji zamieszczonych na stronie www.procam.pl

Wyrażam zgodę na wysyłanie przez PROCAM Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Nowy Świat 42/44 [PROCAM] na adres mailowy podany w formularzu wiadomości e-mailowych zawierających informacje o treści marketingowej i reklamowej, w tym informacje dotyczące oferty handlowej PROCAM oraz informacji fitosanitarnych i innych wiadomości związanych z agrotechniką.